ukr
Ковель
15:57
Прополіс очищений 10г
Прополіс очищений 10г - фото 1
Оновлено: 25 квітня 2017, 09:48

Прополіс очищений 10г

25 грн/штука
Стречен Юрий
фермер
,  Ковель, UA
на Флагма з 26 лютого 2015

Опис

Ззовні прополіс нагадує аморфну смолисту масу з неоднорідною структурою.
Колір прополісу залежить від різних параметрів, наприклад, від географічного походження, забрудненості складу, місця відкладання в бджолиному вулику і терміну зберігання. Зустрічається прополіс сірого, жовтувато-сірого, жовтуватого, лимонно-жовтого, темно-жовтого, оранжевого, червонуватого, жовто-коричневого, коричнувато-червоного, коричневого, темно-коричневого, червоно-коричневого, бурого, зеленовато-сірого, світло-зеленого, зеленувато-жовтого, зеленувато-коричневого кольорів.
В склад прополісу входить більше 50 речовин. Їх можна поділити на 3 основні групи.
1. Рослинні смоли (38-60%)
2. Бальзами (3-30%)
3. Віск (7,8-36%, в середньому 22%)
В склад прополісу входять і феноменальні з'єднання. Саме флавоноїди і фенокислоти визначають біологічні властивості прополісу. Ферулова, кофейна, бензойна й інші кислоти є біологічно активними речовинами прополісу. Ці кислоти мають антибактеріальні властивості. Наприклад, ферулова кислота стримує ріст грам-позитивним і грам-негативних бактерій. Окрім цього, фенокислоти мають в'язку дію, сприяючи загоюванню різноманітних ран і виразок. Вони також мають жовчогонні, мочогонні, капіляроукріплювальні й протизапальні властивості.

Калій, натрій, кальцій, фосфор, залізо, магній, хлор, алюміній, сірка, ванадій, цинк, марганець, мідь, ртуть, кремній, селен, цирконій, сурма, фтор, кобальт та інші зольні елементи також присутні в прополісі. Їх співвідношення в прополісі має позитивний вплив на організм людини, так як активізує дію головних біологічних центрів організму, забезпечуючи їх ритмічне функціонування. Наприклад, марганець, цинк, мідь впливають на процеси росту, розвитку і розмноження. Вони регулюють обмін речовин в організмі, позитивно впливають на функціонування статевих залоз. Цинк збільшує тривалість дії інсуліну (гормону підшлункової залози), позитивно впливає на зір. Ці речовини разом з кобальтом виконують важливі функції в процесі кровотворення.
Прополіс багатий на вітаміни. Він містить вітаміни B1, В2, Вб, А, Е, нікотинову, пантотенову кислоти та інші.
Прополіс має антибіотичні, вірусоцидні, антимікотичні, протипухленеві властивості, він також сприяє загоюванню ран, виразок і стимулює імунобіологічні процеси (підвищує фагоцитарну активність лейкоцитів).
Прополіс наділений бактерицидними і протипроменевими властивостями. Його активно використовують в медицині для профілактики та лікування захворювань дихальних шляхів, шлунково-кишкового тракту, різноманітних шкірних захворювань, в тому числі опіків і ран, що важко загоюються, виразок. Його використовують і в педіатрії, і в отоларингології, і в офтальмології, і в гінекології. В ветеринарії прополіс застосовують при лікуванні ящурних захворювань, паратифу, ензоотичної бронхопневмонії, стафілококових маститів та інфекційних ран.
Анастезуючі, антимікробні й дезодоруючі властивості прополісу застосовують в косметології. Існує багато методів і форм приготування препаратів з прополісу. Використовують водні й спиртові екстракти, біологічні пов’язки, мазі, інгаляційні форми, олійні емульсії і навіть льодяники з прополісу.

Номер оголошення: 2028195   |  переглядів: 120  
,  Ковель, UA
на Флагма з 26 лютого 2015

Схожі оголошення

Прополіс (спиртовий розчин) 100мл
40 грн/шт
Медовий Край, ФГ, Ковель +6 оголошень
Настоянка прополісу може успішно використовуватися для лікування інфекцій , викликаних бактеріями. Вона допомагає в лікуванні таких хвороб як...
Показати ще
Зв'яжіться з компанією
Стречен Юрий
фермер
За телефонами
Скажіть, що знайшли оголошення на Флагма
Правила безпеки: Не погоджуйтеся на передоплату, якщо не впевнені в надійності компанії.
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Вхід в особистий кабінет