ukr
Ковель
00:24
Маточне молочко нативне, свіжозаморожене 1мл
Маточне молочко нативне, свіжозаморожене 1мл - фото 1
Оновлено: 25 квітня 2017, 09:48

Маточне молочко нативне, свіжозаморожене 1мл

25 грн/штука
Стречен Юрий
фермер
,  Ковель, UA
на Флагма з 26 лютого 2015

Опис

Маточне молочко нативне, свіжозаморожене
На сьогодні існує два види молочка :
- Свіжіше або нативне, яке зберігає усі свої біологічні властивості;
- Порошкоподібне або молочко маткове бджолине адсорбоване, яке отримують шляхом висушування свіжого молочка.
Як правило, молочко маткове бджолине адсорбоване використовується виключно при виробництві лікарських препаратів, оскільки при висушуванні воно втрачає деяку частину своїх корисних властивостей. Залежно від насиченості, маткове молочко має різноманітні фармакологічні, бактерицидні і антимікробні властивості.
Бджолине маткове молочко: застосування
На сьогодні бджолине маткове молочко, застосування якого широко використовується в медицині, дозволяє проводити профілактику багатьох захворювань.
Під впливом молочка ослабляється нервове перенапруження і фізична втома, покращується апетит, пам'ять, сон і працездатність. Крім того молочко дозволяє поліпшити процес лактації, регулює обмін речовин і відновлює сили. Причому усі ці властивості має тільки свіже маткове молочко бджолине.
Якщо розвести маткове молоко бджолине в співвідношенні 1: 10, то воно буде сильніше за карболову кислоту. Завдяки дії молочка зростання мікробів значно знижується, а на стрептококи, туберкульозну паличку і стафілококи діє згубно. Крім того у складі молочка є присутньою окси-деценова кислота, що має відношення до карбонових кислот, які у свою чергу мають значну протиракову дію. Знання цих корисних властивостей молочка дозволило використати його в лікуванні таких захворювань як рак, сибірська виразка, туберкульоз, сальмонельоз і грип.
Варто особливо відмітити, що маткове молочко бджолине, використовуване в лікуванні ішемічної хвороби серця, тромбофлебіті і атеросклерозі, значною мірою сприяє зниженню рівня холестерину в крові і знімає спазм судин. Такий позитивний ефект молочка обумовлений його здатністю покращувати процеси регенерації клітин міокарду, які були пошкоджені внаслідок інфаркту, підвищуванні обміну речовин в сердечному м'язі.
Крім того маткове молочко бджолине, застосування якого використовується при лікуванні астматичного бронхіту і бронхіальної астми, відмінно зарекомендувала себе завдяки вмісту вітамінів, ацетілхоліну, гормонів, біологічно активних речовин і амінокислот.

Номер оголошення: 2028172   |  переглядів: 200  
,  Ковель, UA
на Флагма з 26 лютого 2015
Ще шукають:

Схожі оголошення

Королівське желе (маточне молочко) 200мл
100 грн/шт
Медовий Край, ФГ, Ковель +6 оголошень
КОРОЛІВСЬКЕ ЖЕЛЕ - маточне молочко, законсервоване в меді Натуральне маточне молочко зберігається протягом години після відбору, а потім, якщо...
150 грн/шт
Волинські трави, ПП, Луцьк, 68 км +66 оголошень
Маточне молочко бджолине натуральне виробляється глотковими залозами робочих бджіл. Маточне молочко бджолине ліофілізована - це натуральне маточне...
Показати ще
Зв'яжіться з компанією
Стречен Юрий
фермер
За телефонами
Скажіть, що знайшли оголошення на Флагма
Правила безпеки: Не погоджуйтеся на передоплату, якщо не впевнені в надійності компанії.
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Вхід в особистий кабінет